بدون داده وارد بازار رمز ارزها نشوید

بدون داده وارد بازار رمز ارزها نشوید

تکیه بر داده‌ها یکی از ضرورت‌های اساسی تصمیم‌گیری در بازار رمز ارزها است. امروز یکی از سایت‌های فعال در این حوزه را معرفی می‌کنیم.

کریپتو کامپیر (CryptoCompare) یکی از سایت‌های فعال در حوزه رمز ارزها است که به صورت اختصاصی داد‌ه‌های ارزشمندی را درباره این صنعت در اختیار شما قرار می‌دهد.

این سایت در سال ۲۰۱۴ و توسط یکی از تحلیل‌گران بانک سیتی‌بانک و با هدف پر کردن خلإ میان بازارهای مالی و دارایی‌های دیجیتال از جمله بیت کوین تاسیس شده است.

در کریپتو کامپیر با تکیه بر علم داده‌ها و ترکیب مجموعه‌های داده‌ای از پلتفرم‌های صرافی شما می‌توانید:

  • از قیمت، حجم بازار و میزان تغییرات بیت کوین و سایر رمز ارزها مطلع باشید
  • هر روز یک گزارش جامع از وضعیت کلی بازار دارایی‌های دیجیتال را بخوانید.

پایه گذاران این سایت ضمن اطمینان از صحت داده‌های جمع‌آوری شده تعهد داده‌اند که بهترین اطلاعات را در اختیار سرمایه‌گذاران نهادی و معمولی قرار دهند.

چهار بخش اصلی در سایت کریپتو کامپیر بازارها، داده‌ها، رابط کاربردی اپلیکیشن (API) و نشست هستند.

بدون داده وارد بازار رمز ارزها نشوید

سایت کریپتو کامپیر چه خدماتی به هواداران رمز ارزها ارائه می‌دهد؟

در بخش «بازارها» نمایی از میزان افت و سقوط قیمت و ارزش بازار رمز ارزها به تصویر کشیده شده و در کنار داده‌های کامل درباره همه رمز ارزها ارائه شده است. علاوه بر این کارشناسان سایت صرافی‌های، استخرهای و شرکت‌های ماینینگ بیت کوین و کیف پول‌ها (والت) را نیز در همین بخش رتبه‌بندی کرده‌اند. مقالات خواندنی و بررسی‌های انتقادی با موضوع بلاک چین و رمز ارزها نیز از دیگر قسمت‌ها در این بخش هستند.

پیشنهاد خواندن:  5 پلاگین برای دریافت بیت کوین و آلت کوین در وردپرس

اما بخشی فنی سایت یعنی «داده‌ها» همان جایی است که کارشناسان کرپیتو کامپیر از علم داده‌ها استفاده کرده‌اند و گزارش‌های متنوعی را آماده کرده‌اند.

گزارش‌هایی با محوریت بررسی تاریخی بازار یک رمز ارز تا ارائه راهکارهای عینی در این بازار در این قسمت قابل دسترسی هستند.

در بخش رابط کاربردی اپلیکیشن بستری فراهم شده تا برنامه‌نویسان بتوانند داده‌های ارزشمند این سایت را در اپلیکیشن یا سایت‌هایی که طراحی می‌کنند به نمایش بگذارند. فهرست بهترین صرافی‌ها یا لیست قیمت بهترین رمز ارزها از مواردی هستند که می‌توانید از آنها API تهیه کنید.

سایت کریپتو کامپیر چه خدماتی به هواداران رمز ارزها ارائه می‌دهد؟

در بخش «نشست» هم همان‌طور که از نامش پیداست، رویدادها و کنفرانس‌هایی که توسط کریپتو کامپیر برگزار می‌شود اطلاع‌رسانی شده است. شایان ذکر است جدیدترین رویداد با عنوان نشست دارایی‌های دیجیتال در مارس ۲۰۲۰ برگزار خواهد شد.

اشتراک‌گذاری

در این بلاک‌چین! تلاش می‌کنیم منابع کاربردی و روزآمد در حوزه فناوری بلاک‌چین، رمزارزها و ماینینگ را برای شما معرفی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× پیشنهاد یا انتقادی دارید، پیام بدهید