ویتالیک بوترین و صحبت درباره رشد اتریوم

ویتالیک بوترین و صحبت درباره رشد اتریوم

ویتالیک بوترین جدیدترین برنامه‌هایش را برای توسعه نظامی مالی غیرمتمرکز، جامعه کاربری و رشد اتریوم اعلام کرد.

کنفرانس ای‌تی‌چی دنور (ETHDenver) رویدادی است که هر ساله با حضور تعدادی از متخصصان بلاک چین در ایالت دنور آمریکا برگزار می‌شود.

امسال ویتالیک بوترین به عنوان بنیانگذار اتریوم در این رویداد حاضر شد و از برنامه‌های آتی برای رشد اتریوم و ویژگی‌های جدیدی که قرار است به این بلاک چین اضافه شوند صحبت کرد.

او با اشاره به نظام‌های مالی غیرمتمرکز گفت:

اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (dApps) که بیشترین تعداد کاربر را داشته باشند قطعا آسان‌ترین‌ها هستند و شانس خوبی برای پیشرفت دارند. در حال حاضر استیبل کوین‌ها و صرافی‌های غیرمتمرکز خوبی معرفی شده‌اند.

ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم

وی در بخش دیگری از صبحت‌هایش ضمن تمجید از عملکرد توسعه‌دهندگان گفت نسل دوم این بلاک چین! به رشد اتریوم کمک شایانی خواهد کرد. او گفت که امیدوار است نسل دوم اتریوم خیلی زود در اختیار کاربران قرار بگیرد با اینکه همچنان موانعی در حوزه راهکارهای مقیاس‌پذیری وجود دارد.

بوترین در نهایت به سوالی درباره آینده رشد اتریوم پاسخ داد. پرسش این بود که آیا اکوسیستم اتریوم می‌تواند بدون او به حیاتش ادامه دهد؟

وی در پاسخ به این پرسش به دو رویکرد فنی و اجتماعی اشاره کرد و گفت از لحاظ فنی قطعا اتریوم با کدنویسان خوبی که دارد به حیاتش ادامه خواهد داد اما از لحاظ اجتماعی شاید اوضاع قدری متفاوت باشد.

او در نهایت گفت به هر حال جامعه کاربری اتریوم به جایگاهی رسیده‌ است که می‌توانند مشکلات‌شان را بدون دخالت من یا هر نهاد مرکزی حل کنند.

اشتراک‌گذاری

در این بلاک‌چین! تلاش می‌کنیم منابع کاربردی و روزآمد در حوزه فناوری بلاک‌چین، رمزارزها و ماینینگ را برای شما معرفی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× پیشنهاد یا انتقادی دارید، پیام بدهید