چگونه از زمان دقیق فورک‌ها و آپدیت‌ها خبردار شویم؟

چگونه از زمان دقیق فورک‌ها و آپدیت‌ها خبردار شویم؟

با این رادار مجازی فورک‌ها و به روزرسانی‌های رمزارز های مختلف را هرگز از دست نمی‌دهید!

یکی از دغدغه‌های اصلی توسعه‌دهندگان و سرمایه‌گذاران در رمزارز اطلاع دقیق از تاریخ فورک‌ها (انشعاب) و یا به روزرسانی‌های مهم در شبکه‌های بلاک‌چین است.

شرکت بلاک‌چیر (Blockchair) یک رادار مجازی درست کرده که با استفاده از آن هرگز فورک‌ها یا به روزرسانی‌های جدید در رمزارز های مختلف از جمله بیت‌کوین ، اتریوم ، کاردانو ، دش ، مونرو و … را از دست نخواهید داد.

مخاطبان اصلی این محصول رایگان توسعه‌دهندگان و سرمایه‌گذاران بر روی این رمزارز ها هستند که می‌خواهند در سریع‌ترین زمان ممکن از تغییرات مطلع شوند.

شرکت بلاک‌چیر از گذشته به موتور تحلیلی برای شبکه‌های رمزارز معروف بوده و امکانات زیادی را در اختیار کدنویسان این پروژه‌ها قرار داده است. حالا با این ویژگی جدید طراحی و به روزرسانی والت و صرافی‌هایی که از چند کوین مختلف پشتیبانی می‌کنند بسیار راحت‌تر شده است.

نیکیتا ژاوارونوف درباره این محصول جدید بلاک‌چیر می‌گوید:

وقتی شما والت یا صرافی را دارید که از چندین بلاک‌چین مختلف به صورت همزمان پشتیبانی می‌کند، باید از تغییرات آنها در لحظه خبردار شوید تا اشکالی در خدمت‌رسانی به مشتریان به وجود نیاید.

نیکیتا ژاوارونوف، توسعه‌دهنده ارشد بلاک‌چیر

در واقع استفاده از این محصول جدید که ساخت آن چندان پیچیده هم نبوده راه حلی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان است.

در حال حاضر تمام تغییرات مربوط به بیت‌کوین کش، لایت‌کوین، کاردانو، بیت‌کوین اس‌وی، استلار، مونرو، دش، دوج‌کوین و چند رمزارز دیگر در رادار مجازی این شرکت قابل مشاهده است.

پیشنهاد خواندن:  صبح بعد از کرونا به بلاک ‌چین جدی‌تر نگاه کنیم

علاوه بر تغییرات، امکان بررسی قیمت‌ها، سختی شبکه بلاک‌چین و تعداد پردازش تراکنش‌ها در ثانیه نیز برای شما قابل مشاهده است. همچنین می‌توانید این معیارها در رمزارز های مختلف با همدیگر مقایسه کنید.

این رادار مجازی بر روی سایت شرکت، با استفاده از یک رابط کاربردی برنامه‌نویسی (API) و در یک کانال تلگرام قابل دسترسی است.

برای آشنایی بیشتر با عملکرد محصولات شرکت بلاک‌چیر و مخصوصا رادار مجازی ویدیو زیر را ببینید.

نگاهی به عملکرد سایت بلاک‌چیر (Blockchair)
اشتراک‌گذاری
اشتراک گذاری

در این بلاک‌چین! تلاش می‌کنیم منابع کاربردی و روزآمد در حوزه فناوری بلاک‌چین، رمزارزها و ماینینگ را برای شما معرفی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× پیشنهاد یا انتقادی دارید، پیام بدهید